Co je KPMG Business Institute

KPMG Business Institute je vzdělávací centrum, které vám nabízí pestrou škálu kurzů a školení zaměřených především na finanční řízení, účetnictví a daně, personální či projektové řízení, měkké dovednosti.

Co vám nabízíme

Školení jsou určena všem, kteří chtějí zvýšit své odborné vzdělání, najít nové cesty k řešení problémů, rozšířit si obzory a získat nové profesní kontakty.

Poskytujeme

• Veřejná školení – standardní kurzy, jejichž forma, obsah a způsob výuky jsou stanovené předem.
  • Školení na míru – kurzy připravené na míru vašim potřebám a požadavkům.
  • Kvalitní poradenský servis – praktická řešení, propojená s oborem vašeho podnikání, v otázkách vzdělávání a rozvoje lidí:
    • diagnostika v profesním vzdělávání,
    • zvýšení kvality interního vzdělávání prostřednictvím rozvoje a koučinku interních školitelů,
    • podpora interní komunikace vzdělávacích aktivit, jejich změn a dopadů těchto změn,
    • spolupráce na tvorbě strategických, koncepčních a metodických dokumentů týkajících se dalšího vzdělávání,
    • nastavení firemní struktury vzdělávání,
    • evaluace jednotlivých vzdělávacích aktivit či celého systému vzdělávání.

Co s námi získáte

Naším cílem je vytvořit vzdělávací platformu pro sdílení jedinečných znalostí a zkušeností, jež vaší společnosti pomohou dosáhnout lepších výsledků. Vzděláváním s námi získáte:

Zvýšení hodnoty společnosti

Interaktivní a nekonvenční přístup ke vzdělávání pro vaše talentované a cílevědomé lidi vám umožní rychlejší a trvalejší růst.

Znalosti

Vysoká technická úroveň znalostí z daného oboru, sektoru či tématu a praktické příklady aplikace řešení pomocí případových studií.

Vzdělávání zábavnou a interaktivní formou

Všechna témata včetně těch nejsložitějších podaná kreativní, inovativní a zábavnou formou při aktivním zapojení účastníků.

Síť kontaktů

Možnost získat nové či upevnit stávající kontakty a diskutovat o problémech s odborníky ze stejného oboru.

Možnost učit se od zkušených odborníků

Naši školitelé mají dlouholeté zkušenosti s poskytováním intenzivních a sofistikovaných vzdělávacích programů celé řadě významných firem v České republice.

Body CPD

Školení poskytovaná KPMG Business Institutem jsou součástí systému dalšího profesního vzdělávání pro členy ACCA.

Certifikát o absolvování kurzu

Naše vize

Kreativní formou poskytovat špičkové profesionální vzdělání pod vedením zkušených odborníků a napomáhat tak firmám v České republice co nejlépe využívat jejich tržní potenciál.

Náš cíl

• Kreativním a inovativním způsobem vás provést standardním nebo na míru šitým odborným školením.
  • Navázat a udržovat plnohodnotné vztahy s vámi, našimi klienty, i mezi klienty navzájem.
Spojte se s námi
Pobřežní 648/1, 186 00 Praha 8