Školení na míru

Přímo ve vaší společnosti vám poskytneme školení na témata, která potřebujete vyřešit, nebo v oblastech, ve kterých se chcete zlepšit.

Nabízíme vám individuální vnitrofiremní školení připravené na míru vašim potřebám. Nejprve se zaměříme na to, abychom přesně pochopili vaše konkrétní problémy, kulturu ve vaší společnosti a vaše zaměstnance. Poté vám doporučíme kurz na míru – školení, konzultaci nebo jejich kombinaci. Výsledkem by měla být reálná změna – vyřešení problému nebo zlepšení kvality tam, kde to opravdu potřebujete.

Všem vašim zaměstnancům – od úzce specializovaných pracovníků až po členy nejvyššího vedení společnosti. Školení zorganizujeme tak, aby vyhovovalo každému.

• Efektivita – budete s námi moci komplexně prodiskutovat konkrétní problematiku, která je pro vás důležitá.
  • Obsah školení společně projednáme a naplánujeme tak, aby co nejlépe odpovídal vašim požadavkům, očekáváním a potřebám.
  • Rozsah a formu vám přizpůsobíme na míru – od půldenní akce po dlouhodobý komplexní výukový program.
  • Místo a termín si zvolíte sami, stejně jako jazyk školení (čeština nebo angličtina).
  • Budete moci proškolit větší počet zaměstnanců najednou.
  • Budou vás školit profesionálové v daném oboru, kteří mají rozsáhlé lektorské i praktické zkušenosti.
  • Všechna témata včetně těch nejsložitějších vám přiblížíme kreativní, inovativní a zábavnou formou při aktivním zapojení účastníků.
  • Získáte od nás certifikát o absolvování kurzu.
  • Nabídneme vám další poradenství zaměřené na problémy identifikované během školení.

Cena školení je individuální – bude dohodnuta předem v závislosti na náročnosti tématu, počtu účastníků a předpokládané délce trvání.

Individuální školení vám nabízíme v těchto odvětvích:

• účetnictví
  • daně
  • finanční řízení
  • kontroling a interní audit
  • projektové řízení a řízení kvality
  • řízení lidských zdrojů
  • měkké dovednosti