Prověrka třetích stran jako pomocný nástroj při prevenci a vyšetřování podvodů
Ing. Maroš Holodňák
Mám zájem o školení (7 200,- Kč)
Seznámíme Vás s metodikou jak efektivně prověřit dodavatele, obchodní partnery, zaměstnance, případně další subjekty tak, abyste odhalili a ověřili jejich silné, slabé stránky, reputaci a informace, které jsou pro obchodní vztah důležité. Podělíme se s Vámi o zkušenosti, kdy by k prověřování mělo docházet a jak výsledky systematicky evidovat a analyzovat.
Ředitelem pojišťovny
Mgr. Martin Hrdý, FCCA
Mám zájem o školení (Cena dle individuální dohody)
Tušíte, co všechno obnáší řízení pojišťovny? Pojďte se odreagovat a staňte se na chvíli ředitelem pojišťovny. Na začátku hry budete mít s ostatními hráči stejnou výchozí pozici, takže můžete teoreticky dosáhnout stejných výsledků. Opak je ale pravdou…
Daňové nástrahy marketingových nákladů z pohledu finančních institucí

Mám zájem o školení (3 800,- Kč)
Školení se zaměřuje na specifické marketingové náklady obvyklé v prostředí finančních institucí. Z daňového pohledu se podíváme na typické propagační akce pořádané zejména bankami, pojišťovnami či leasingovými společnostmi. Nezapomeneme ani na zákaznické věrnostní programy či motivační schémata pro zprostředkovatele finančních a pojistných produktů.
Legislativní úprava a aktuální výklady DPH u finančních činností

Mám zájem o školení (6 500,- Kč)
Provedeme vás světem DPH u finančních institucí. Zaměříme se nejen na legislativní úpravu, ale také na spletitou síť souvisejících výkladů státní správy včetně bohaté judikatury Soudního dvora Evropské unie. Samozřejmostí bude i řada příkladů z praxe.
Aktuárské školení pro neaktuáry
Ing. Viktor Brůžek
Mám zájem o školení (7 200,- Kč)
Speciální kurz poskytne neaktuárským odborníkům z pojistného sektoru užitečné poznatky o pojistně-matematické práci, aby tuto oblast lépe pochopili a dokázali integrovat pojistně-technické úvahy do své práce, což zefektivní spolupráci mezi jednotlivými odděleními v rámci pojišťovny.
Požadavky na auditní výbor ve světle novely zákona 93/2009 Sb., o auditorech
Ing. Lukáš Bajgar, ACCA
Mám zájem o školení (3 800,- Kč)
Novela zákona o auditorech přináší výrazné změny ve fungování výborů pro audit, a to nejen co se týče složení a postavení výboru samotného, požadavků na nezávislost a odbornou způsobilost, ale zejména v oblasti požadavků na rozsah agend, které má nově výbor pro audit vykonávat.
Oceňování a vykazování závazků ze zaměstnaneckých benefitů podle standardu IAS 19
Aneta Nekvindová, Ing. Viktor Brůžek
Mám zájem o školení (4 000,- Kč)
Seznámíme vás s klasifikací zaměstnaneckých benefitů podle regulace IAS 19 a představíme metody a principy, které by společnosti měly používat pro ocenění závazků plynoucích z dlouhodobých zaměstnaneckých požitků ve svém účetnictví.
IFRS 17: Hlavní aspekty nového účetního standardu
Mgr. Martin Hrdý, FCCA, Ing. Viktor Brůžek
Mám zájem o školení (7 200,- Kč)
Chcete získat rychlý přehled o hlavních technických aspektech a praktických dopadech nového účetního standardu pro pojišťovny IFRS 17? Zajímají Vás novinky a změny ve standardu? Připravujete se na plánované změny v procesech a vykazování pojišťoven podle nového standardu? Rádi byste konzultovali nejasnosti? Pak právě pro Vás je určeno toto školení.
IFRS 17: Aktuárské aspekty nového účetního standardu
Ing. Viktor Brůžek
Mám zájem o školení (7 200,- Kč)
Chcete získat detailnější přehled o vybraných technických aspektech nového účetního standardu pro pojišťovny IFRS 17 a připravit se v této souvislosti na plánované změny v technických výpočtech pojišťoven? Rádi byste konzultovali nejasnosti? Pak právě pro vás je připraveno toto školení.
Jak prezentovat finanční údaje pro nefinanční pozice
Mgr. Jan Vojtko
Mám zájem o školení (Cena dle individuální dohody)
Aplikace zajišťovacího účetnictví v pojišťovnách
PhDr. Vladimír Dvořák, FRM
Mám zájem o školení (7 200,- Kč)
Zajišťovací účetnictví v pojišťovnách není novinkou. Nicméně povinnost aplikace nových účetních standardů otevírá i prostor pro posouzení vhodnosti zavedení či úpravy zajišťovacího účetnictví. Cílem tohoto kurzu je představit výhody a nevýhody vedení zajišťovacího účetnictví a připravit pojišťovny na jeho aplikaci.