Požadavky na auditní výbor ve světle novely zákona 93/2009 Sb., o auditorech

Novela zákona o auditorech přináší výrazné změny ve fungování výborů pro audit, a to nejen co se týče složení a postavení výboru samotného, požadavků na nezávislost a odbornou způsobilost, ale zejména v oblasti požadavků na rozsah agend, které má nově výbor pro audit vykonávat.

V souvislosti s regulací auditorské profese v rámci EU patří k novým úkolům výboru pro audit rovněž dohled nad neauditními službami poskytovanými auditorem. Naše školení vám umožní nalézt odpovědi na otázky související s novým postavením a posláním výboru pro audit.

• Současným a budoucím členům auditních výborů
  • Nevýkonným členům kontrolních orgánů
  • Představitelům vrcholového vedení společností

• Požadavky na organizaci a odborné zajištění auditního výboru