Regulatorní a daňový rámec pro činnost fondů kvalifikovaných investorů v ČR
JUDr. Jana Fuksová, LL.M.
Mám zájem o školení (3 800,- Kč)
Problematika fondů kvalifikovaných investorů a způsobů investování obecně představuje dynamicky se rozvíjející odvětví, jak po právní, tak daňové stránce, pro které je navíc typická značná míra regulace. Přijďte si proto poslechnout naše odborníky a diskutovat s nimi o otázkách, které Vás zajímají.
Minimální korporátní povinnosti a odpovědnost jednatelů a členů představenstev

Mám zájem o školení (3 800,- Kč)
Rekodifikace v mnoha ohledech zpřísnila odpovědnost jednatelů s.r.o. a členů představenstev a.s. Po konci účetního období se řada společností zaměřuje na účetnictví a daně, stranou však zůstávají ostatní právní povinnosti členů statutárních orgánů. Jaké je minimum každoročních právních kroků, které nelze opomenout?
GDPR: Nová pravidla ochrany osobních údajů
Ing. Radek Koudela, Mgr. Viktor Dušek
Mám zájem o školení (6 000,- Kč)
Letos nabude účinnosti Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Školení je proto zaměřeno nejen na nejvýznamnější novinky a právní aspekty, které nová regulace přináší, ale i na související praktické změny v oblasti zpracování osobních údajů včetně nastavení vnitřních procesů a IT infrastruktury.
GDPR: Zkušenosti z implementace
Ing. Radek Koudela
Mám zájem o školení (6 000,- Kč)
Od května 2018 je účinné obecné nařízení o ochraně osobních údajů. Klientům jsme asistovali v různých fázích přípravy a získali rozsáhlé zkušenosti se všemi aspekty GDPR včetně kontrol Úřadu pro ochranu osobních údajů. Zaměříme se na nejdůležitější prvky úspěšné implementace, přetrvávající nejasnosti, hovořit budeme také o technické stránce zabezpečení, vnitřních procesech a bezpečnostním auditu.