Boj s podvody v nákupním procesu

Podvod při procesu nákupu představuje významné riziko pro mnoho firem. Pomůžeme vám vypracovat program řízení rizika podvodu, abyste podvodům uměli předcházet, dokázali je rychle odhalit a zavést adekvátní firemní postupy.

Maroš Holodňák

• Interním auditorům.
  • Pracovníkům oddělení compliance, kteří zodpovídají za dodržování právních a interních předpisů.
  • Pracovníkům řídícím proces nákupu.
  • Ostatním pracovníkům, kteří jsou zodpovědní za prevenci podvodů.

• Aplikace pravidel řízení rizika podvodu v rámci procesu nákupu ve vaší společnosti.
  • Využití poznatků datové analytiky pro účely předcházení podvodům při procesu nákupu a odhalování případných podvodů.
  • Příklady podvodů z praxe, se kterými se pracovníci KPMG Česká republika setkali.

• Po absolvování školení zvládnete aplikovat pravidla řízení rizika podvodu v rámci své pracovní činnosti.
  • Porozumíte možnostem datové analytiky v procesu předcházení podvodům a odhalování případných podvodů.
  • Vaši společnost budete lépe schopni bránit proti podvodům při procesu nákupu.
  • Získáte know-how od zkušených profesionálů v oblasti řízení rizika podvodu.