Individuální workshop pro realitní společnosti – analýza vaší účetní závěrky podle IFRS s ukázkami best practice

Připravíme pro vás na míru půldenní workshop, kde s vámi prodiskutujeme vaši účetní závěrku sestavenou podle IFRS. Podělíme se s vámi o naše zkušenosti a seznámíme vás s ukázkami best practice účetních závěrek podle IFRS v odvětví real estate.

Ing. Eva Fryjaufová, ACCA

Cena: Cena dle individuální dohody

Komu je workshop určen

• Realitním společnostem, které s námi chtějí individuálně prodiskutovat problematické oblasti své účetní závěrky.

• Analyzujeme s vámi vaši účetní závěrku sestavenou podle IFRS a upozorníme vás na oblasti, které se odchylují od běžné praxe ve vašem odvětví.
  • Zaměříme se na vykazování informací v účetní závěrce v kontextu požadavků nové a aktualizované legislativy IFRS.

• Zjistíte, zda se v účetní závěrce vaší společnosti vyskytují problematické oblasti.
  • Zlepšíte prezentaci informací pro uživatele a čtenáře vaší závěrky.
  • Zhodnotíte dopad nových účetních standardů přímo na vaši společnost.
  • Seznámíte se s benchmarkem v realitním odvětší a dozvíte se, jak váš přístup sladit s trhem.

Důležité informace

• Cena dle individuální domluvy.
  • Cena zahrnuje studijní materiály a občerstvení.
  • Workshop probíhá v českém jazyce.