Ing. Libor Klapuch

Libor vystudoval obory Hospodářská politika a Mezinárodní vztahy na Masarykově univerzitě v Brně. V KPMG se šestým rokem věnuje převodním cenám. Specializuje se na finanční transakce, tj. úvěry, garance nebo cashpooling. Má rovněž zkušenosti se zpracováním dokumentací převodních cen a žádostí o závazná posouzení pro společnosti z oblastí energetiky, realit, logistiky, maloobchodu, automobilového průmyslu nebo zpracování dřeva. V roce 2017 absolvoval zahraniční pracovní stáž v kanceláři KPMG v německém Düsseldorfu.

Aktuální školení
Převodní ceny u finančních transakcí pro nebankovní subjekty
Převodní ceny u finančních transakcí pro nebankovní subjekty

Mám zájem o školení (Cena dle individuální dohody)
Pomocí praktických příkladů se dozvíte, jak stanovit úrokovou míru u úvěrů mezi spřízněnými osobami, aby její výše byla před správcem daně obhajitelná, jak přistupovat k bezúročným půjčkám, jaké jsou principy cash poolingu, kdy je vhodné k němu přistoupit, jaké problémy v souvislosti s ním v praxi nejčastěji vznikají a další informace z oblasti garancí.
Základy převodních cen
Základy převodních cen

Mám zájem o školení (Cena dle individuální dohody)
Představíme vám legislativní požadavky a základní metody, které se používají při transakcích se spojenými osobami. Upozorníme vás na rizika související s nastavením převodních cen pro společnosti. Probereme požadavky na přípravu dokumentace převodních cen. Pomůžeme vám se základní orientací u specifických transakcí – manažerských služeb, finančních transakcí a poskytování nehmotného majetku.
Již proběhlá školení