Viktor Brůžek

Viktor vystudoval Fakultu informatiky a statistiky na Vysoké škole ekonomické v Praze a má více než 13 let zkušeností v oboru pojišťovnictví především z oblasti zajištění a pojistné matematiky. V KPMG působí od roku 2015 jako manažer aktuárského týmu a specializuje se na auditní a poradenské služby pro pojišťovny. V KPMG se, vedle množství statutárních auditů pojišťoven, účastnil řady projektů zaměřených na implementaci Solvency II, MCEV review, due dilligence nebo ocenění zaměstnaneckých benefitů. Viktor je členem České společnosti aktuárů.

Aktuální školení

Nemá vypsaná žádná školení