Cesta k udržitelnosti – školení pro neziskové organizace

• Nejbližší školení
  • Podrobnosti školení

Je nám líto, ale v tuto chvíli není připravené žádné školení.

Společenská odpovědnost je neoddělitelnou součástí naší firemní kultury, našich hodnot i obchodní strategie. Abychom pomohli neziskovým organizacím zefektivnit jejich činnost, pomáháme tím, co umíme. Naše odborné znalosti a dovednosti předáváme na školeních, které jsou pro neziskové organizace a sociální podniky zdarma.

Cesta k udržitelnosti

Projekt Cesta k udržitelnosti je vlajkovou lodí expertní pomoci KPMG Česká republika. Neziskovkám a sociálním podnikům poskytujeme bezplatně naše odborné služby – audit, daně, právo a poradenské služby. Pomáháme tak zefektivnit jejich fungování, minimalizovat administrativu a získat větší prostor pro přímou prospěšnou činnost.

V první fázi projektu vedou naši odborníci školení pro zástupce neziskového sektoru například v oblasti daňového poradenství, auditu výročních zpráv, vztahů se zákazníky nebo třeba ochrany osobních dat.

Ve druhé fázi projektu se neziskové organizace mohou přihlásit do servisních grantů, mentoringového porgramu nebo ročního partnerství, kde nabyté znalosti za školení ještě prohloubí.

Za systematické zapojování zaměstnanců do projektů společenské odpovědnosti jsme získali první místo v kategorii Nejangažovanější zaměstnanci v soutěži TOP Odpovědná firma 2017.

Naše školení pro neziskové organizace:

• probíhají každý rok v březnu až červnu,
  • jsou bezplatná,
  • konají se v hlavní budově společnosti KPMG Česká republika, Pobřežní 1a, Praha 8,
  • jsou určená zástupcům neziskových organizací s alespoň základní znalostí dané problematiky.

Program jednotlivých školení najdete zde.

Kdo se u nás školí?