Time management – aneb jak vy a čas můžete spolupracovat

Time management je oblast, kterou můžeme v podstatě rozvíjet a zlepšovat neustále. Každý z nás by měl znát sám sebe a svůj postoj a schopnosti řízení času. Dnes je velice snadné nejenom prokrastinovat, ale i špatně plánovat čas, nerozumět sebě a svým potřebám. Workshop se zaměřuje na předávání a praktické využití nástrojů time managementu pro neustálé balancování mezi soukromým a pracovním čase.

Mgr. Jan Vojtko

Cena: Cena dle individuální dohody

• Všem, kteří si myslí, že mají problém s časem a chtějí s tím něco udělat

• Neuropsychologie – kde je v a zda vůbec je v mozku centrum pro vnímání času
  • Síla podvědomí v otázce času
  • Moderní vnímání času a jeho potřeby
  • Jaké místo v time managementu má moje vědomí - kdo jsem, jaký mám smysl, jaké hodnoty, jaká je moje vize atd.
  • Jak já vnímám čas a proč to tak je
  • Prokrastinace a jak na ní
  • Bod proaktivity – jak jej rozpoznat a jak jej využít
  • Priority a posteriority