IFRS 17: Aktuárské aspekty nového účetního standardu

Chcete získat detailnější přehled o vybraných technických aspektech nového účetního standardu pro pojišťovny IFRS 17 a připravit se v této souvislosti na plánované změny v technických výpočtech pojišťoven? Rádi byste konzultovali nejasnosti? Pak právě pro vás je připraveno toto školení.

• Aktuárům, kteří budou ve svých pojišťovnách zavádět technické aspekty IFRS 17 do praxe
  • Projektovým nebo IT manažerům a jiným pracovníkům pojišťoven, kteří budou ve svých společnostech pracovat na implementaci nového účetního standardu
  • Ostatním zájemcům, kteří chtějí získat detailnější přehled o hlavních změnách v aktuárských výpočtech podle nového standardu IFRS 17

• Agregace pojistných smluv – portfolia smluv, onerous contract test, časové kohorty