Ing. Lenka Nováková, MBA

Lenka má více jak 13 let profesních zkušeností s poradenstvím v oblasti globální mobility zaměstnanců, vedení stínové mzdové evidence pro zahraniční pracovníky vyslané do České republiky a poradenstvím v oblasti lidských zdrojů. Lenka má rozsáhlé znalosti v oblasti daně z příjmů fyzických osob, pojistného na sociální zabezpečení a zdravotní pojištění v České republice. Lenka poskytuje poradenské služby nadnárodním společnostem z různých průmyslových odvětví působících v České republice a českým společnostem expandujícím do zahraničí v oblasti českých a mezinárodních daňových otázek.

Aktuální školení

Nemá vypsaná žádná školení