Ing. Martin Křivánek, ACCA, FRM

Martin je senior manažerem s více než 11 lety zkušeností v oblasti bankovnictví českého trhu. Zabývá se dále řízením rizik, poradenstvím a auditem finančních institucí. Má rozsáhlé zkušenosti s posuzováním dopadů, přezkumem výpočtů, vývojem modelů a sestavením finančních a regulatorních výkazů vč. regulatorních výkazů o likviditě (Basel III, CRD IV/CRR, CRR 2.0, Basel IV). Dále s řízením úvěrových rizik protistran, poradenstvím v oblasti IFRS 9, posouzením dopadů a regulaci kapitálových trhů (MiFiD II/MiFIR, PRIIPs, MAD II/MAR, EMIR, SFTR).

Aktuální školení
Regulatorní dopady související s regulací CRR/CRD IV/Basel III, Výkaznictví COREP a FINREP
Regulatorní dopady související s regulací CRR/CRD IV/Basel III, Výkaznictví COREP a FINREP

30. 11. 2022 (7 500,- Kč)
Chcete zlepšit kvalitu a správnost regulatorních výkazů COREP a FINREP do ČNB podle aktuální a nové metodiky? Dozvědět se, jaké jsou hlavní metodické změny oproti předcházejícímu roku? Rádi byste konzultovali nejasnosti se specialisty? Potřebujete rychle a efektivně pochopit dopady nové regulace a požadavky na výkaznictví regulátorovi?
Již proběhlá školení

Na vašem soukromí nám záleží

Abychom zajistili správnou funkčnost a přizpůsobili stránky Vašim potřebám vás žádáme o souhlas s používáním souborů cookies, který vyžaduje nová legislativa.

Povolit
Nepovolit