Ing. Šimon Kolář, FRM

Šimon je absolventem VŠE v Praze, oborů Mezinárodní obchod a International Management. Absolvoval zahraniční studijní pobyty na Rotterdam School of Management a London School of Economics and Political Science. V KPMG Česká republika působí od roku 2013, nejprve v oddělení Auditu finančních institucí a od roku 2015 v oddělení Risk Consulting. Zde se zaměřuje na poradenství pro bankovní sektor zejména v oblasti kapitálové přiměřenosti, řízení likvidity a aktiv/pasiv, finanční regulace, oceňování a účetnictví cenných papírů. Má zkušenosti z korporátního bankovnictví a business intelligence získané na stážích v ČR a Asii.

Aktuální školení

Nemá vypsaná žádná školení