Ing. Viktor Brůžek

Viktor vystudoval Fakultu informatiky a statistiky na Vysoké škole ekonomické v Praze a má více než 13 let zkušeností v oboru pojišťovnictví především z oblasti zajištění a pojistné matematiky. V KPMG působí od roku 2015 jako manažer aktuárského týmu a specializuje se na auditní a poradenské služby pro pojišťovny. V KPMG se, vedle množství statutárních auditů pojišťoven, účastnil řady projektů zaměřených na implementaci Solvency II, MCEV review, due dilligence nebo ocenění zaměstnaneckých benefitů. Viktor je členem České společnosti aktuárů.

Aktuální školení
Aktuárské školení pro neaktuáry
Aktuárské školení pro neaktuáry

13. 10. 2022 (7 200,- Kč)
Speciální kurz poskytne neaktuárským odborníkům z pojistného sektoru užitečné poznatky o pojistně-matematické práci, aby tuto oblast lépe pochopili a dokázali integrovat pojistně-technické úvahy do své práce, což zefektivní spolupráci mezi jednotlivými odděleními v rámci pojišťovny.
Oceňování a vykazování závazků ze zaměstnaneckých benefitů podle standardu IAS 19
Oceňování a vykazování závazků ze zaměstnaneckých benefitů podle standardu IAS 19

16. 10. 2022 (3 800,- Kč)
Seznámíme vás s klasifikací zaměstnaneckých benefitů podle regulace IAS 19 a představíme metody a principy, které by společnosti měly používat pro ocenění závazků plynoucích z dlouhodobých zaměstnaneckých požitků ve svém účetnictví.
IFRS 17: Hlavní aspekty nového účetního standardu
IFRS 17: Hlavní aspekty nového účetního standardu

25. 10. 2022 (7 200,- Kč)
Chcete získat rychlý přehled o hlavních technických aspektech a praktických dopadech nového účetního standardu pro pojišťovny IFRS 17? Zajímají Vás novinky a změny ve standardu? Připravujete se na plánované změny v procesech a vykazování pojišťoven podle nového standardu? Rádi byste konzultovali nejasnosti? Pak právě pro Vás je určeno toto školení.
Již proběhlá školení

Na vašem soukromí nám záleží

Abychom zajistili správnou funkčnost a přizpůsobili stránky Vašim potřebám vás žádáme o souhlas s používáním souborů cookies, který vyžaduje nová legislativa.

Povolit
Nepovolit