Ing. Viktor Brůžek

Viktor vystudoval Fakultu informatiky a statistiky na Vysoké škole ekonomické v Praze a má více než 13 let zkušeností v oboru pojišťovnictví především z oblasti zajištění a pojistné matematiky. V KPMG působí od roku 2015 jako manažer aktuárského týmu a specializuje se na auditní a poradenské služby pro pojišťovny. V KPMG se, vedle množství statutárních auditů pojišťoven, účastnil řady projektů zaměřených na implementaci Solvency II, MCEV review, due dilligence nebo ocenění zaměstnaneckých benefitů. Viktor je členem České společnosti aktuárů.

Aktuální školení
Aktuárské školení pro neaktuáry – WEBINÁŘ
Aktuárské školení pro neaktuáry – WEBINÁŘ

11. 11. 2020 (6 800,- Kč)
Speciální kurz poskytne neaktuárským odborníkům z pojistného sektoru užitečné poznatky o pojistně-matematické práci, aby tuto oblast lépe pochopili a dokázali integrovat pojistně-technické úvahy do své práce, což zefektivní spolupráci mezi jednotlivými odděleními v rámci pojišťovny.
IFRS 17: Hlavní aspekty nového účetního standardu – WEBINÁŘ
IFRS 17: Hlavní aspekty nového účetního standardu – WEBINÁŘ

2. 12. 2020 (6 800,- Kč)
Chcete získat rychlý přehled o hlavních technických aspektech a praktických dopadech nového účetního standardu pro pojišťovny IFRS 17? Zajímají Vás novinky a změny ve standardu? Připravujete se na plánované změny v procesech a vykazování pojišťoven podle nového standardu? Rádi byste konzultovali nejasnosti? Pak právě pro Vás je určeno toto školení.
Již proběhlá školení