JUDr. Barbora Cvinerová

Barbora je advokátka působící v advokátní kanceláři KPMG Legal, kde má na starosti oblast poskytování pracovněprávního poradenství a problematiku zaměstnávání cizinců. V rámci své praxe poskytuje klientům komplexní právní služby v oblasti pracovního práva spočívající například v přípravě či revizi interní dokumentace a smluv, v průběžném poradenství při řešení otázek každodenní personální agendy klienta, ve službách souvisejících s revizí pracovněprávní compliance, v nastavení odměňovacích a benefitních schémat nebo v asistenci při snižování počtu zaměstnanců či kolektivním vyjednávání. Věnuje se také právní podpoře při zpracování osobních údajů zaměstnanců a vysílání zaměstnanců do zahraničí, řešení pracovněprávních sporů či specifik pracovněprávních vztahů se zahraničním prvkem.

Aktuální školení

Nemá vypsaná žádná školení