Mgr. Bc. Kateřina Randlová

Kateřina je advokátní koncipientkou v KPMG Legal, kde se věnuje oblasti pracovního práva a ochrany osobních údajů. Vedle obecného pracovněprávního poradenství se zabývá rovněž zaměstnáváním cizinců nebo problematikou zprostředkování zaměstnání. V rámci ochrany osobních údajů zajišťuje soulad smluvní a interní dokumentace klientů se současnou právní úpravou a monitoruje její vývoj. Kateřina vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor andragogika a personální řízení, a absolvovala semestrální výměnný kurz v nizozemském Nijmegenu.

Aktuální školení
Akademie HR: Pracovněprávní minimum pro personalisty i management
Akademie HR: Pracovněprávní minimum pro personalisty i management

23. 1. 2020 (2 500,- Kč)
Jak postupovat při náboru zaměstnanců, jakým způsobem s nimi jednat v průběhu pracovního poměru a jak řešit různé problematické situace? V rámci školení vám poskytneme základní přehled o českém pracovním právu, zaměříme se na časté chyby a doporučíme praktické postupy.
Akademie HR: Zpracování osobních údajů a možnosti monitoringu zaměstnanců
Akademie HR: Zpracování osobních údajů a možnosti monitoringu zaměstnanců

25. 6. 2020 (2 000,- Kč)
Monitoring zaměstnanců i nakládání s jejich údaji jsou svázány přísnými pravidly. Za jejich porušení hrozí zaměstnavateli citelné sankce. Školení vám pomůže se v této složité problematice zorientovat. Podělíme se s vámi o praktické zkušenosti a postřehy z aktuálních rozhodnutí kontrolních orgánů. Zaměříme se i na dopady obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).
Již proběhlá školení