Mgr. et Mgr. Lucie Patková

Lucie působí jako advokátní koncipientka v KPMG Legal od roku 2018. Předtím sbírala zkušenosti na Úřadu vlády a Ministerstvu financí, kde vedla oddělení zabývající se evropským a mezinárodním právem. Vystudovala právo a mezinárodní vztahy na Univerzitě Karlově a v současnosti se v KPMG Legal zaměřuje na právo obchodní, pracovní a veřejnoprávní regulaci.

Aktuální školení
Akademie HR: Odměňování zaměstnanců a problematika rovného zacházení
Akademie HR: Odměňování zaměstnanců a problematika rovného zacházení

20. 2. 2020 (2 000,- Kč)
V době nízké nezaměstnanosti zaměstnavatelům nezbývá než motivovat zaměstnance atraktivním odměňováním. Při nastavování odměňovacích schémat je však potřeba respektovat mnohá právní omezení. Významným limitem je i povinnost rovného zacházení. Poradíme, jak k odměňování zaměstnanců přistupovat a čemu se vyhnout, aby bylo minimalizováno riziko sankcí.
Akademie HR: Problematické aspekty ukončení pracovního poměru
Akademie HR: Problematické aspekty ukončení pracovního poměru

26. 3. 2020 (2 500,- Kč)
Ukončení zaměstnávání představuje jeden z nejtěžších úkolů zaměstnavatele – je potřeba vyhovět přísným požadavkům právních předpisů i soudní judikatury. Nesprávným ukončením pracovního poměru zaměstnavatel riskuje vleklý soudní spor a rozsáhlé finanční náklady. Během školení se s vámi podělíme o naše praktické zkušenosti a poradíme, jak se vyvarovat nejčastějších chyb.
Již proběhlá školení