Mgr. Romana Szuťányi

Romana je advokátka působící v advokátní kanceláři KMPG Legal, kde má na starosti oblast poskytování pracovněprávního poradenství a problematiku zaměstnávání cizinců, v rámci nichž poskytuje klientům komplexní právní servis, včetně zastupovaní v soudních a správních řízeních. V rámci své praxe se specializuje zejména na přípravu smluvní dokumentace a vnitřních předpisů, propouštění, na kolektivní vyjednávání, nelegální zaměstnávání, ochranu soukromí zaměstnanců, přechod práv a povinností z pracovněprávních vztahů a vysílání zaměstnanců do zahraničí. Romana rovněž poskytuje klientům asistenci v souvislosti s řešením etických incidentů a pracovněprávní compliance. Pravidelně přednáší pracovní právo pro podnikatelskou sféru a v rámci vzdělávacích agentur a institutů.

Aktuální školení
Akademie HR: Problematické aspekty ukončení pracovního poměru
Akademie HR: Problematické aspekty ukončení pracovního poměru

6. 10. 2020 (2 500,- Kč)
Ukončení zaměstnávání představuje jeden z nejtěžších úkolů zaměstnavatele – je potřeba vyhovět přísným požadavkům právních předpisů i soudní judikatury. Nesprávným ukončením pracovního poměru zaměstnavatel riskuje vleklý soudní spor a rozsáhlé finanční náklady. Během školení se s vámi podělíme o naše praktické zkušenosti a poradíme, jak se vyvarovat nejčastějších chyb.
Akademie HR: Zpracování osobních údajů a možnosti monitoringu zaměstnanců
Akademie HR: Zpracování osobních údajů a možnosti monitoringu zaměstnanců

12. 11. 2020 (2 000,- Kč)
Monitoring zaměstnanců i nakládání s jejich údaji jsou svázány přísnými pravidly. Za jejich porušení hrozí zaměstnavateli citelné sankce. Školení vám pomůže se v této složité problematice zorientovat. Podělíme se s vámi o praktické zkušenosti a postřehy z aktuálních rozhodnutí kontrolních orgánů. Zaměříme se i na dopady obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).
Již proběhlá školení