SAFe – Online Training courses

Talking about SAFe, at KPMG we have been working on to transform 12 SAFe certification trainings and coaching and now we can offer those through MC Teams.

All of these online trainings are for the new SAFe 5.0 version.

Scaled Agile Inc, who grant the SAFe certificates, have given permission to Gold Partners (like KPMG) to hold online courses until 1st August 2020 due to Covid-19. Extension to timeline is possible, but please keep in mind classroom trainings are not disappearing.

Ask our KPMG contact for individual pricing.

SAFe – Online Training courses

Cena: Cena dle individuální dohody