Data v HR – analýza a reporting

Rozhodování na základě dat namísto intuice lze aplikovat i v oblasti řízení lidských zdrojů. Analýza HR dat vám pomůže identifikovat místa ke zlepšení stávajících procesů a postupů. Školení se zabývá jak principy koncepční práce s daty a definicí metrik v HR, tak nezbytnými technickými znalostmi pro základní analýzu dat.

Martin Matějka

• Zaměstnancům personálního oddělení bez předchozích hlubších znalostí koncepční práce s daty

• Základní principy a přínosy koncepční práce s daty v HR (proč)
  • Metriky v HR a jejich definice (co)