Kapitálové požadavky k riziku protistrany podle nařízení CRR 2

Chtěli byste si udělat základní přehled o tomto tématu, zajímají vás detaily výpočtu, reporting nebo jen některé problematické části související s tímto tématem? Na všechny tyto otázky bude v průběhu našeho školení prostor. Pomůžeme vám zorientovat se v poměrně spletitém výpočtu kapitálových požadavků k riziku protistrany pod regulatorním rámcem CRR 2.

Představíme související reportingové povinnosti a poskytneme odborný pohled na řešení vybraných problémů.

• Pracovníkům oddělení řízení rizik a regulatorního výkaznictví úvěrových institucí
  • Zájemcům o problematiku kapitálové přiměřenosti, ať už z řad dlouholetých odborníků, nebo nováčků v oboru

• Koncept rizika protistrany
  • Představení nových výpočetních metod rizika protistrany podle nařízení CRR 2
  • Hlavní rozdíly oproti původním metodám výpočtu podle nařízení CRR
  • Představení nové sady výkazů C 34, změny ve vykazování rizika protistrany v rámci výkazu
  • C 07 COREP výkaznictví, vyplnění sekce rizika protistrany v rámci výkazu C 47 k pákovému poměru
  • Úskalí vybraných dílčích kroků výpočtu rizika protistrany a jejich řešení
  • Vyplnění vybraných problematických polí regulatorních výkazů

• Získáte přehled o všech nových metodách výpočtu
  • Prohloubíte si detailní znalosti jednotlivých výpočetních kroků
  • Získáte tipy, jak se vypořádat s některými problémy a na co si dát pozor

ŠKOLENÍ BUDE PROBÍHAT PREZENČNÍ A ON-LINE FORMOU.

Kapitálové požadavky k riziku protistrany podle nařízení CRR 2