Novinky v regulaci finančních institucí

Regulatorní povinnosti pro banky, obchodníky s cennými papíry nebo investiční podniky se dynamicky rozvíjejí a rozšiřují na pravidelné bázi. V rámci školení, které organizujeme a aktualizujeme každý rok, poskytujeme účastníkům přehled nejvýznamnějších změn v oblasti regulace finančních institucí, od obezřetnostní regulace přes regulatorní reporting až po novinky v ESG.

Monika Duffková
Naďa Waldeckerová
Přihlásit na termínPrezenční
26. 11. 2024  (09:00–14:00)
7 500,- Kč bez DPH
Přihlásit na termínOn-line webinář
26. 11. 2024  (09:00–14:00)
7 500,- Kč bez DPH

• Pracovníkům útvaru výkaznictví, financí a řízení rizik bank
  • Pracovníkům útvaru interního auditu a compliance bank
  • Obchodníkům s cennými papíry a správcům fondů

• Novinky v obezřetnostní regulaci pro úvěrové instituce BASEL, CRR / CRD
  • Novinky v obezřetnostní regulaci pro investiční podniky IFR/IFD
  • Aktualizace EBA reporting frameworků jak pro úvěrové instituce, tak pro investiční podniky
  • Vývoj povinností souvisejících s ESG pro finanční instituce v oblastech řízení rizik, obezřetnosti a zveřejňování informací

Detailní program bude doplněn v průběhu podzimu 2024.

• Zorientujete se ve velkém počtu novinek a změn v oblasti regulace finančních institucí
  • Získáte praktické zkušenosti z implementačních projektů
  • Dozvíte se o problematických oblastech v souvislosti s metodickým výkladem
  • Budete moci diskutovat o dopadech a metodických nejasnostech s odborníky, kteří se dlouhodobě podílejí na implementaci v bankách na českém trhu

KPMG Česká republika, Pobřežní 1a, Praha 8

Cena zahrnuje občerstvení a studijní materiály. Školení probíhá v českém jazyce.

Za účast na tomto školení máte nárok získat 5 CPD bodů pro váš profesionální rozvoj.