AI inspirational workshop

Komu je program určen

• Vrcholovému managementu
  • Leaderům digitální transformace podniků a firem
  • Vedoucím oddělení, kteří pracují s daty v různých podobách, kde je možné AI využít

• Úvod do AI
  • Zkušenosti s implementací AI z ČR a zahraničí
  • Možnosti využití AI v různých oblastech
    • identifikace konceptů (use-case)
    • prioritizace a příprava konceptů
    • popis oblastí, výhody
  • Ukázka funkčních KPMG aplikací využívajících prvky AI
  • AI in Control framework
    • požadavky pro sledování a řízení aplikací AI a jejich nastavení
  • Formulace vize společnosti v oblasti AI

• Po absolvování si odnesete rozpracované koncepty využití AI v oblasti svého zájmu a certifikát KPMG AI Insipirational Workshop.

Věříme, že se budeme moci setkat osobně. Pokud by se akce nemohla konat kvůli nepříznivému epidemiologickému vývoji, jsme připraveni ji zorganizovat ve formě webináře. Kapacitu účastníků jsme omezili, abychom mohli dodržovat potřebná hygienická opatření.

AI inspirational workshop