Ondřej Bauer

Ondřej má přes pět let zkušeností ve vedení a dodávce komplexních, end-to-end BI řešení. K zajištění nejvyšší kvality dodávky využívá své znalosti v oblastech datové architektury, regulatorních požadavků, reportingu a datového modelování. Mezi další Ondřejovi kompetence patří oblast Data governance, definice procesních, datových pravidel a Master Data management. Ondřej již ve své kariéře vybudoval několik datových skladů "na zelené louce", Data quality a reportingových řešení napříč bankovním, pojistným, telekomunikačním a energetickým sektorem. Má také výbornou znalost data modelingových nástrojů PowerDesigner a Enterprise Architect, SQL jazyka a dalších analytických a reportingových nástrojů - Guide Visual Analytics, SAP Business Objects, IBM Cognos, Qlikview, Power-BI.

Aktuální školení

Nemá vypsaná žádná školení