Anti-bribery a korupce

• Zaměstnancům Compliance oddělení
  • Interním auditorům
  • Vrcholovému managementu

• Přehled a výklad relevantních globálních a lokálních právních předpisů, standardů a zásad nejlepší praxe (FCPA, UKBA, relevantní ustanovení NOZ/ZOK, TZ, TOPO a soutěžních předpisů)
  • Možnost vyvinění právnické osoby – role compliance management systému
  • Jaké kontrolní mechanismy může společnost zavést - význam, cíle a přínosy protikorupčního programu?
  • Jak nastavit efektivní anti-bribery a anti-corruption program – kritické aspekty při zavádění protikorupčního programu
  • Hodnocení účinnosti protikorupčního programu
  • Nejčastější případy porušování aneb, na co bychom si měli dát pozor
  • Příklady z praxe