IFRS pro finanční nástroje u investičních fondů

Přechod na mezinárodní účetní standardy (IFRS) pro vykazování a oceňování finančních nástrojů v investičních společnostech a fondech přinesl řadu změn, ať už v oblasti vykazování investic fondů, nebo vykazování vydaných akcií či podílových listů. Došlo ke změně formátů výkazů, klasifikaci některých nástrojů či nárůstu informací, které je třeba uvést v příloze.

Ing. Šimon Kolář, FRM

• Vedení investičních společností a fondů a jejich finančním ředitelům
  • Zaměstnancům oddělení financí, plánování či treasury v investičních společnostech a investičních fondech či jejich mateřských společnostech
  • Zaměstnancům účetních či controllingových oddělení, kteří se podílejí na přípravě účetních závěrek