Jak sestavit výkaz cash flow podle českých i mezinárodních účetních standardů II

Ve dvou navazujících seminářích Vám pomůžeme pochopit základní principy a metody sestavování výkazu cash flow (přehledu o peněžních tocích) a jeho provázání s ostatními výkazy účetní závěrky. Naučíme Vás základní postupy výpočtů nutných pro sestavení tohoto výkazu. První seminář bude více teoretický, ve druhém si ukážeme praktické příklady.

Lenka Zatylnyjová
Přihlásit na termínPrezenční
29. 5. 2024  (09:00–12:30)
4 000,- Kč bez DPH
Přihlásit na termínOn-line webinář
29. 5. 2024  (09:00–12:30)
4 000,- Kč bez DPH

• Účetním, analytikům, pracovníkům oddělení controllingu a interního auditu, příp. ekonomických oddělení
  • Všem, kteří chtějí lépe porozumět problematice vykazování cash flow nebo jeho sledování

• Příklady sestavení výkazu cash flow přímou i nepřímou metodou
  • Komplexní příklad sestavení výkazu cash flow
  • Konsolidovaný výkaz cash flow

• Lépe porozumíte právní úpravě a metodice sestavování výkazu cash flow podle českých i mezinárodních účetních standardů
  • Zvládnete sestavit základní pomocné výpočty i výkaz jako takový
  • Budete moci včas naplánovat své aktivity a identifikovat informace potřebné pro výpočty a sestavení výkazu tak, abyste minimalizovali administrativní zátěž

KPMG Česká republika, s.r.o., Pobřežní 1a, Praha 8

Cena zahrnuje studijní materiály a občerstvení. Školení probíhá v českém jazyce.

Za účast na tomto školení máte nárok získat 4 CPD body pro váš profesionální rozvoj.