Přechod na jinou funkční měnu – individuální workshop

Individuální workshop je určen společnostem, které přecházejí na jinou funkční měnu nebo přechod zvažují. Zabývá se jak procesní, tak odbornou stránkou a umožní vám rychlou základní orientaci ve složité problematice, abyste byli schopni činit strategická rozhodnutí v otázkách přechodu na funkční měnu.

• Managementu, finančním ředitelům a dalším klíčovým osobám, které rozhodují o strategických záležitostech společnosti.

• Podmínky povinnosti přechodu na jinou funkční měnu.
  • Proces přechodu na jinou funkční měnu.
  • Varianty přechodu na jinou funkční měnu: outsourcing, vlastní zdroje, kombinace zdrojů.
  • Softwarová řešení přechodu na jinou funkční měnu: jednookruhové softwarové řešení, dvouokruhové softwarové řešení, řešení v Excelu.
  • Podrobný harmonogram a strukturu workshopu připravíme po dohodě s vámi.

• Budete schopni zhodnotit povinnost přechodu na jinou funkční měnu.
  • Dokážete zvážit přínosy a nákladnost různých variant přechodu na jinou funkční měnu.
  • Určíte pozitiva a negativa volby možných softwarových řešení.
  • Posoudíte přínosy nebo rizika dopadů strategických rozhodnutí pro vaši společnost.
  • Zvolíte vhodné řešení vaší současné situace.

Přechod na jinou funkční měnu – individuální workshop

Cena: Cena dle individuální dohody