Novinky v regulaci finančních institucí

Regulatorní povinnosti pro banky, obchodníky s cennými papíry nebo investiční podniky se dynamicky rozvíjejí a rozšiřují na pravidelné bázi. V rámci školení, které organizujeme a aktualizujeme každý rok, poskytujeme účastníkům přehled nejvýznamnějších změn v oblasti regulace finančních institucí, od obezřetnostní regulace přes regulatorní reporting až po novinky v ESG.

Naďa Waldeckerová
Jan Karban
Monika Duffková

• Pracovníkům útvaru výkaznictví, financí a řízení rizik bank