Rozvojový program manažerských dovedností

Každý manažer potřebuje vedle odborných znalostí i řadu tzv. měkkých dovedností: schopnost spolupracovat, srozumitelně komunikovat, umět se rozhodovat, řešit konflikty nebo správně určit priority.

• Nejbližší školení
  • Podrobnosti školení

Přihlaste se do nového rozvojového programu a získejte klíčové kompetence, které vám pomohou vyrůst a které uplatníte v každé profesi.

Lektor Jan Konopásek s vámi bude sdílet osvědčené postupy a techniky, které si vyzkoušíte při různých aktivitách. Díky práci ve skupině, diskusím, praktickému nácviku konkrétních situací a prostoru pro sdílení vlastních zkušeností získáte větší sebejistotu a výrazně posílíte své manažerské dovednosti.

Hlavní témata

• komunikace,
  • spolupráce,
  • výkonnost,
  • řešení konfliktů a vyjednávání,
  • asertivní jednání,
  • sebereflexe/sebenáhled – kritické vnímání sebe sama, limity a schopnosti,
  • kreativní řešení složitých problémů,
  • strategické myšlení,
  • strukturované myšlení vedoucí k rozpoznání, pochopení a řešení problému,
  • konstruktivní kritičnost a schopnost přijímat kritiku,
  • schopnost se adaptovat a přijímat změny,
  • samostatnost,
  • získávání informací a orientace v nich.

Program je možné doplnit o další témata na základě potřeb a požadavků účastníků.

Hlavní přínosy programu

• posílení klíčových manažerských kompetencí,
  • rozvoj silných a slabých stránek a nácvik jejich využití,
  • trénink náročných pracovních situací a předání osvědčených postupů pro jejich zvládnutí,
  • simulace pracovního prostředí díky práci ve stabilní skupině,
  • prostor pro sdílení zkušeností i zpětné vazby.

Mgr. Jan Konopásek, LL.M. top manažer, supervizor, kouč, psychoterapeut

Skupinu povede Jan Konopásek, odborník s mnohaletou zkušeností v oblasti manažerského řízení, vedení lidí, psychoterapeutické a supervizní práce a koučinku. Jan má přes 20 let praxe ve finančním sektoru na vrcholových pozicích. Má manažerské zkušenosti z oblasti korporátního compliance, s řízením strategických projektů zaměřených na nastavování změna procesů v organizacích.
Od roku 2014 se věnuje koučinku, supervizipráce, individuální a párové psychoterapii. Magisterský titul získal v oboru sociální práce a aplikovaná psychoterapie. Má úplné psychoterapeutické vzdělání akreditované Českou psychoterapeutickou a psychiatrickou společností a Asociací klinických psychologů.

Komu je program určen

• Program pro manažery je určen všem, kdo chtějí rozvíjet svoje profesní a osobní schopnosti.
  • Program pro Top manažery je určen zkušeným manažerům, kteří mohou předat své zkušenosti a chtějí dál podpořit svůj osobní růst.

Jak bude program probíhat

• Program se skládá z dvanácti 2,5hodinových setkání.
  • Skupina se bude scházet na pravidelné bázi prezenční formou.
  • Skupina bude složena z maximálně dvanácti účastníků, kteří programem projdou společně.
  • Program bude obsahovat teoretickou část rámující vybraná témata a rozsáhlou praktickou část složenou z modelových situací a skupinových diskusí.

Kdo se u nás školí?