Problematika realitních společností v kontextu účetní závěrky podle IFRS
Ing. Eva Fryjaufová, ACCA
Mám zájem o školení (5 200,- Kč)
Na půldenním školení vás upozorníme na problémy, které se často objevují v účetních závěrkách sestavovaných podle IFRS. Budeme vycházet z našich zkušeností se závěrkami realitních společností.
Individuální workshop pro realitní společnosti – analýza vaší účetní závěrky podle IFRS s ukázkami best practice
Ing. Eva Fryjaufová, ACCA
Mám zájem o školení (Cena dle individuální dohody)
Připravíme pro vás na míru půldenní workshop, kde s vámi prodiskutujeme vaši účetní závěrku sestavenou podle IFRS. Podělíme se s vámi o naše zkušenosti a seznámíme vás s ukázkami best practice účetních závěrek podle IFRS v odvětví real estate.
Zajištění kurzových rozdílů z úvěrů v realitních společnostech
PhDr. Vladimír Dvořák, FRM
Mám zájem o školení (4 000,- Kč)
Real estate společnosti již tradičně používají koncept zajišťovacího účetnictví pro úvěry v cizí měně. Výsledkem je vyhlazení dopadu přecenění cizoměnových úvěrů na výsledovku. V roli poradců i auditorů se seznamujeme s řadou způsobů, jak k zajišťovacímu účetnictví společnosti přistupují. Někdy správně, jindy souladu dokumentace či testu s účetními standardy dosaženo není.