EU Taxonomie

Evropská komise zveřejnila požadavky pro další čtyři cíle. Kromě zmírňování a přizpůsobování se změně klimatu se nově firmy budou muset zabývat i cíli spojenými s ochranou a obnovou biodiverzity a ekosystémů, využíváním vodních a mořských zdrojů, omezováním znečištění a přechodem na cirkulární hospodářství.

Miroslava Prokešová
Přihlásit na termínPrezenční
21. 5. 2024  (09:00–13:00)
6 500,- Kč bez DPH
Přihlásit na termínOn-line webinář
21. 5. 2024  (09:00–13:00)
6 500,- Kč bez DPH

Díky školení zjistíte, koho se regulace týká, jaký je její účel, jak a co je/bude potřeba vykazovat.

2. kurz z modulu ESG témata v detailu

• Zaměstnancům odpovědným za řízení trvalé udržitelnosti a ESG
  • Osobám odpovědným za finanční i nefinanční reporting a vztahy s investory
  • Osobám odpovědným za řízení rizik, interní audit a compliance
  • Zaměstnancům napříč útvary/odděleními firem, kteří se věnují nebo chtějí věnovat ESG a trvalé udržitelnosti
  • Vrcholovému managementu

​Program

• Kontext, účel a vysvětlení regulace
  • Jednotlivé cíle regulace a jejich požadavky
  • EU Taxonomie z bankovního pohledu
  • Praktické příklady a tipy

KPMG Česká republika, Pobřežní 1a, Praha 8

Cena zahrnuje studijní materiály a občerstvení. Školení probíhá v českém jazyce.

Za účast na tomto školení máte nárok získat 4 CPD body pro váš profesionální rozvoj.