Reporting

Budete poprvé sestavovat nefinanční report a nevíte, kde začít a co všechno bude potřeba? Nebo už reportujete, ale chcete se seznámit s novinkami v této oblasti? Podíváme se, jak nefinanční reporting funguje, kdo musí reportovat, jaké jsou rámce, dle kterých se může/musí reportovat a jaké jsou mezi nimi rozdíly a na co si dát pozor.

Anna Vaníčková
Miroslava Prokešová
Zuzana Pokorná

2. kurz z modulu ESG: komplexní přehled

• Zaměstnancům odpovědným za řízení trvalé udržitelnosti a ESG
  • Osobám odpovědným za finanční i nefinanční reporting a vztahy s investory
  • Osobám odpovědným za řízení rizik, interní audit a compliance
  • Zaměstnancům napříč útvary/odděleními firem, kteří se věnují nebo chtějí věnovat ESG a trvalé udržitelnosti
  • Vrcholovému managementu

​Program

• ESG reporting v kostce
  • Novinky v EU Taxonomie
  • Carbon Border Adjustment Mechanism (CBAM)
  • Reportovací rámce – ESRS, ISSB atd.