Zaměstnanecké benefity daňovou a pojistnou optikou

Zaměstnanecké benefity hrají významnou roli nejen při získávání nových zaměstnanců, ale i při udržení si zaměstnanců stávajících. Spokojení a motivovaní zaměstnanci jsou jednou ze základních podmínek úspěchu každé společnosti. Správně nastavený systém zaměstnaneckých benefitů by měl přispívat k loajalitě zaměstnanců a zvyšovat jejich motivaci.

V současné chvíli není vypsán konkrétní termín. Pokud vás toto školení zajímá, vyplňte prosím kontaktní formulář nebo školení uspořádáme přímo na míru pro vaši společnost.

Poskytování benefitů může mít však poměrně zásadní daňové dopady. Proto bychom Vás chtěli pozvat na školení, na kterém se seznámíte s problematikou zaměstnaneckých benefitů z pohledu daně z příjmů fyzických (včetně problematiky pojistného) a právnických osob, ale i z pohledu DPH. Daňové dopady v oblasti DPH mohou být někdy záludnější než dopady v oblasti přímých daní. Lektoři Vám nastíní možnosti poskytnutí zaměstnaneckých benefitů tak, aby byly z pohledu zaměstnance i zaměstnavatele ve vztahu k daňovým a pojistným odvodům co nejvýhodnější.

Komu je školení určeno

  • Daňovým specialistům, mzdovým účetním, personalistům či vedoucím pracovníkům, kteří se ve společnostech zabývají problematikou zaměstnaneckých benefitů a jejich daňové optimalizace

Program

  • Kolik stojí zaměstnavatele jednotlivé zaměstnanecké benefity.
  • Rozbor nejčastěji poskytovaných zaměstnaneckých benefitů, daňová triáda.
  • Je možné docílit u některých zaměstnaneckých benefitů výhodného daňového a/nebo pojistného režimu nejen na straně zaměstnance, ale i na straně zaměstnavatele?
  • Poskytování zaměstnaneckých benefitů ekonomickému zaměstnanci.
  • Připravované změny v oblasti zaměstnaneckých benefitů.
  • Konkrétní příklady z praxe.

Přínosy

  • Získáte přehled o daňových a pojistných dopadech nejčastěji poskytovaných zaměstnaneckých benefitů na straně zaměstnance a zaměstnavatele, o aktuálním výkladu daňové správy a o judikatuře v dané oblasti
  • Seznámíte se s úskalími a problémy, se kterými se můžete potýkat při nastavování systému zaměstnaneckých benefitů
  • Dozvíte se, jak daňově a z hlediska pojistného efektivně nastavit systém poskytování zaměstnaneckých benefitů

ŠKOLENÍ BUDE PROBÍHAT PREZENČNÍ A ON-LINE FORMOU.

Školení není určeno společnostem poskytujícím daňové a právní poradenství.

Termín

Zaměstnanecké benefity daňovou a pojistnou optikou

Cena: 6 500,- Kč bez DPH
Mám zájem o školení

Na vašem soukromí nám záleží

Abychom zajistili správnou funkčnost a přizpůsobili stránky Vašim potřebám vás žádáme o souhlas s používáním souborů cookies, který vyžaduje nová legislativa.

Povolit
Nepovolit