Série webinářů: Základy IFRS včetně rozdílů oproti českým účetním standardům

Potřebujete získat základní přehled o vykazování podle IFRS a nemáte čas účastnit se vícedenních školení? Pak je série našich webinářů na téma základy IFRS určena právě Vám! Vyberte si ten modul, který Vás zajímá, nebo absolvujte všechny.

Lenka Zatylnyjová

Série webinářů je věnována základním principům a pravidlům vykazování a oceňování podle IFRS. Zaměříme se zejména na oblasti, které se řeší jinak než v českých účetních předpisech (hmotný a nehmotný majetek, rezervy, výnosy apod.), díky čemuž získáte obecný přehled o odlišnostech IFRS oproti českým účetním standardům. V této sérii webinářů není zařazeno vykazování nájemních smluv podle IFRS 16, které je pro svou komplexitu pokryto samostatným školením.

Cena celé série je 10 000 Kč bez DPH. Cena jednoho modulu je 3 000 Kč bez DPH.

• Zaměstnancům účtáren zodpovědným za účetní závěrky podle IFRS
  • Zaměstnancům reportingových oddělení zabývajícím se sestavováním reportingových balíčků podle IFRS pro účely konsolidace podle IFRS
  • Zaměstnancům společností, které se chystají k přechodu na IFRS
  • Ostatním, kteří se setkávají s výkazy sestavenými podle IFRS a potřebují mít základní přehled o hlavních principech IFRS