Jan Pém

Jan vede KPMG Insight tým v České republice a má více než 10 let zkušeností s dodáváním analytických projektů se specializací na sběr, čištění, spojování a syntézu strukturovaných a nestrukturovaných dat z interních, externích datových zdrojů a návrhů a implementací řešení. Do KPMG nastoupil v roce 2013 po návratu z Houstonu, kde pracoval jako data wrangler a big data analytic pro Deloitte US a jednu z největších světových společností zabývající se těžbou a zpracováním ropy. Dále postavil různá řešení z oblastí Big Data, BI/DWH a reportingu v různých sektorech jako retail, oil & energy, vzdělávání, telco, veřejný a finanční sektor. Jan má bohaté zkušenosti s řízením Data Analytics týmů a je certifikovaným projektovým manažerem (PRINCE2 Practitioner) .

Aktuální školení

Nemá vypsaná žádná školení