V rámci jednotlivých kurzů probereme aktuální pracovněprávní otázky, užitečné rady a tipy a upozorníme na nejnovější závěry ze soudní a správní praxe. Zaměříme se také na analýzu a reporting dat a zaměstnaneckou zkušenost.

Komu jsou školení určena

• Zaměstnancům personálního oddělení
  • Členům statutárních orgánů a top managementu
  • Podnikovým právníkům a zaměstnancům zabývajícím se problematikou compliance

Školení vedeme praktickou formou a provedou jimi experti na jednotlivé oblasti.

Při registraci na dvě a více školení získáte slevu:

• Dvě školení: 5% sleva z ceny obou školení
  • Tři školení: 10% sleva z ceny všech školení
  • Čtyři školení: 15% sleva z ceny všech školení
  • Pět a více školení: 20% sleva z ceny všech školení
Data v HR – analýza a reporting
Martin Matějka
Mám zájem o školení (7 200,- Kč)
Rozhodování na základě dat namísto intuice lze aplikovat i v oblasti řízení lidských zdrojů. Analýza HR dat vám pomůže identifikovat místa ke zlepšení stávajících procesů a postupů. Školení se zabývá jak principy koncepční práce s daty a definicí metrik v HR, tak nezbytnými technickými znalostmi pro základní analýzu dat.
Řízení zaměstnanecké zkušenosti
Lukáš Cingr
Mám zájem o školení (7 200,- Kč)
Stejně jako řídíme očekávání a zkušenosti našich zákazníků, je dnes kladen velký důraz na pozitivní zkušenosti našich zaměstnanců. Jen tak můžeme v důsledku dosáhnout toho, abychom dodávali ty nejlepší služby a vytvářeli konkurenceschopné produkty.